PROJEKT „Co kupować, aby chronić bioróżnorodność” – warsztaty 15.02, konferencja 19.02
WARSZTATY – 15.02
Zapraszamy na kolejne bezpłatne warsztaty w ramach projektu „Co kupować, aby chronić bioróżnorodność” organizowane w Chorzowie już 15 lutego 2025.
Miejsce: Chorzów, Hotel Diament Arsenal Palace, Paderewskiego 37, 41-500 Chorzów
Godzina: 12:00-16:00
Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 7.02.2025 r.na adres edukacja@smz.waw.pl i przekazanie tej informacji osobom, które mogą być zainteresowane.
Obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W potwierdzeniu prosimy o imię i nazwisko oraz preferowany posiłek (tradycyjny, wegetariański).
KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA – 19.02
Serdecznie zapraszamy również do udziału w uroczystej konferencji podsumowującej projekt „Co kupować, aby chronić bioróżnorodność”, która odbędzie się 19 lutego 2025 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
W ramach wydarzenia przedstawimy wyniki projektu oraz poruszymy kluczowe zagadnienia dotyczące ochrony bioróżnorodności poprzez świadome wybory konsumenckie. Konferencja będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń między ekspertami z różnych dziedzin, nauczycielami oraz osobami zaangażowanymi w edukację ekologiczną, pedagogikę specjalną i zrównoważony rozwój.
Data: 19 lutego 2025 r.
Miejsce: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, ul. Ciszewskiego 8 (sala 1069, I piętro), Warszawa
Godzina rozpoczęcia: 10:00
„Po co chronić bioróżnorodność?” – podsumowanie projektu, prowadzenie: prof. dr hab. Wanda Olech
Panel dyskusyjny: „Co kupować, aby chronić bioróżnorodność?”
• Jaja – prowadzenie: dr hab. Monika Michalczuk prof. SGGW
• Ryby – prowadzenie: Anna Dębicka Dyrektor Programu MSC
• Mleko – prowadzenie: dr hab. Marcin Gołębiewski prof. SGGW
Obiad
Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Serdecznie zachęcamy do rejestracji udziału w konferencji mailowo na adres edukacja@smz.waw.pl do 15.02.2025 r. i przekazanie tej informacji osobom, które mogą być zainteresowane.
Zespół projektu „Co kupować, aby chronić bioróżnorodność”