Spotkanie z rolnikami w Nadleśnictwie Hajnówka

Redakcja|19.01.2024
18 stycznia 2024 roku  w Nadleśnictwie Hajnówka odbyło się spotkanie prof. Wandy Olech, Prezes Stowarzyszenia Miłośników Żubrów oraz rolników z powiatu hajnowskiego i bielskiego.
Spotkanie było poświęcone dobrostanowi populacji żubrów w Puszczy Białowieskiej i jej okolic. Prof. Wanda Olech przedstawiła program, który umożliwia współpracę pomiędzy Stowarzyszeniem, naukowcami, rolnikami i leśnikami w celu ochrony i zarządzania populacją żubrów w naszym rejonie. W czasie spotkania  Alina Ojdana, Prezes Związku Zawodowego Rolnictwa „Korona” poinformowała o spotkaniu z przedstawicielami Ministerstwa Klimatu i Ministerstwa Rolnictwa.
Prof. Wanda Olech wyraziła chęć współpracy i pomocy rolnikom w celu przedstawienia programu relokacji i zarządzania populację żubrów.
Liczymy na współpracę i zrozumienie wszystkich zainteresowanych osób jak i instytucji.
zdj. Nadleśnictwo Hajnówka
SMŻ-EBFS|17.06.2024

OGŁOSZENIE

W związku z realizacją projektu ” Co kupować aby chronić bioróżnorodność – wsparcie edukacji w kierunku kształtowania proekologicznych postaw konsumenckich” poszukujemy wykonawcy usługi polegającej na wykonaniu platformy edukacyjnej. Opisem przedmiotu zapytania z niezbędnymi załącznikami – do pobrania Opis przedmiotu zapytania Załącznik nr 1 Załącznik nr 2 Podpisane dokumenty należy przesłać w terminie do 1 lipca... Czytaj dalej
SMŻ-EBFS|14.06.2024

Dzień Otwarty w ZKP Sułkowice 2024

W dniu 12 czerwca 2024 r. w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach odbył się kolejny Dzień Otwarty. Program Dnia Otwartego obejmował strefę edukacyjną, promocyjną, gier i zabaw ruchowych, a także strefę wypoczynku. Stowarzyszenie Miłośników Żubrów w tym roku  oprócz żubrowej edukacji, przygotowało informacje związane z nowym projektem edukacyjnym ” Co kupować aby chronić bioróżnorodność –... Czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności