Zaproszenie na XX MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ „100 LAT RESTYTUCJI ŻUBRA”

Redakcja|25.07.2023

Od 6 do 8 września w Borku koło Bochni odbędzie się jubileuszowa bo XX Międzynarodowa Konferencja Naukowa pn. „100 lat restytucji żubra” organizowana przez Stowarzyszenie Miłośników Żubrów. Wydarzenie objęte jest patronatem Ministra Klimatu i Środowiska oraz Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Szczegóły konferencji znajdują się na dedykowane stronie internetowej: https://konferencja.smz.waw.pl/

 

 

 

Wanda Olech|02.01.2026

Żegnaj Fernando

Nowy Rok zaczął się tragicznie dla mnie i dla żubrów. W nocy odszedł do krainy wiecznych łowów Fernando Morán. Miał tylko 54 lata, a plany na kolejne pół wieku. Poznałam go w 2007 roku, gdy przyjechał do Polski poznać żubry, gatunek, który istniał od początku historii cywilizacji w Europie. Fernando mieszkał w Asturii, rejonie jaskiń i... Czytaj dalej
Wanda Olech|31.12.2025

Dziękujemy, że jesteście z nami. Szczęśliwego Nowego Roku !

Dziękujemy bardzo naszym Partnerom i Sponsorom za wsparcie w 2025 roku. Dziękujemy, że jesteście z nami.     W Nowym 2026 Roku życzymy wszystkim – i sobie – abyśmy wspólnie mogli zrobić jeszcze  więcej dobrych rzeczy.                      ... Czytaj dalej

Zobacz wszystkie wpisy